Selekcja samochodów

Zakup dobrego samochodu w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie, a często również duży stres dla kupującego. Firma PHU AkuQ dokłada wszelkich starań, aby oferowane auta były odpowiednio wyselekcjonowane spośród większości  aut z szemraną przeszłością, by były w pełni sprawne, a po zakupie by kupujący mógł cieszyć się jazdą, a nie nowy nabytek stanie się źródłem problemów i wydatków.

Selekcja samochodów LegionowoSprawdzana jest pełna dokumentacja, by nie było niespodzianek w Wydziale Komunikacji, że auta nie da się zarejestrować, kontrolowany jest stan techniczny samochodu, powłoka lakiernicza każdego auta jest sprawdzana pod kątem napraw lakierniczych, jak również sprawdzany jest stan techniczny auta.

Każdy kupujący jest rzetelnie informowany o stanie auta. Nasze auta często pochodzą z polskich sieci dealerskich, sieci leasingowych, aut zostawianych w serwisach jako auta rozliczeniowe, oraz od prywatnych użytkowników-to pozwala na łatwiejszą weryfikację stanu auta i jego przebiegu.

Duży nacisk kładziemy na bezwypadkowość sprzedawanych egzemplarzy, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowników.