Inspekcje samochodów

Zakup auta to niezwykle stresujące zajęcie, my dbamy o to, by Państwa stres zminimalizować, dlatego też oferujemy kompleksową pomoc w zakupie auta. Przeprowadzamy szczegółowe inspekcje samochodów.

Każdy z etapów można stosować oddzielnie lub dowolnie konfigurować, przy kilku „zestawach” ceny są ustalane indywidualnie.

Proponujemy wyszukanie interesujących ofert-usługa polega na tym, że Państwo dostarczacie dane, czyli jakie auto Was interesuje (rok,model,silnik)  i jaki budżet chcecie przeznaczyć, a my zajmujemy się wyszukiwaniem konkretnych ogłoszeń, które naszym zdaniem są warte uwagi. Wybór ten, będzie poparty konkretnym uzasadnieniem, dlaczego warto się zainteresować danym autem. Doświadczenie pozwala nam na szukanie aut dobrych, znamy bolączki danego modelu czy silnika. Praktycznie każda marka posiada jakiś model czy wersję silnikową słabszą, która jest bardziej awaryjna, lub której eksploatacja jest bardzo droga-takich aut nie polecamy, chyba, że klient sobie tego życzy. Wiemy, które auta to rzeczywiście okazja, a które są tylko pułapką na nieświadomego kupującego-czyli przygotowane „produkty autopodobne”, które po zakupie staną się przyczyną nieustających wydatków, a mimo to nie da ich doprowadzić się do stanu takiego, jak dobrego używanego auta z tego samego rocznika.

 

Oferujemy Państwu inspekcje aut. Co to takiego i na czym to polega? Jeśli mają Państwo upatrzony egzemplarz auta, ale nie mają Państwo doświadczenia w polskim rynku motoryzacyjnym, możemy wykonać taką inspekcję. Dzieli się ona na dwa rodzaje:

PODSTAWOWA (obejmuje ona):

Karta pojazdu

Sprawdzenie dokumentacji pojazdu ze stanem faktycznym (VIN, dowód rejestracyjny, książka serwisowa )

 

 

 

Ogólne oględziny auta, oględziny spasowania elementów, badanie profesjonalnym miernikiem lakieru. Miejsca występowania korozji, ubytki lakieru, wgniotki, inne odstępstwa od normy.

 

 

Sprawdzenie zużycia elementów pojazdu, pozwala to na ocenę sposobu eksploatowania, oraz wstępnej weryfikacji         autentyczności przebiegu. Jak również czekających na nabywcę wydatków (opony, zużyte elementy zawieszenia itd).

 

 

Kontrola sprawności wyposażenia auta (sprawdzenie działania poszczególnych podzespołów jak: elektryczne szyby, elektryczne lusterka,klimatyzacja, nawiewy etc).

 

 

Szczegółowa dokumentacja fotograficzna obejmująca elementy, które zostały zakamuflowane w czasie robienia zdjęć do sprzedaży jak również niedociągnięcia i usterki danego egzemplarza. Pozwala to na oszacowanie ewentualnych kosztów napraw.

 

 

Szczegółowy raport z inspekcji, zawierający dokładne dane o pojeździe i jego wadach. Zostaje on wysłany w jak najkrótszym czasie od zrobienia inspekcji.

 

 

 

ROZSZERZONA (obejmuje ona to co w podstawowej a dodatkowo):

Jazda próbna autem. W tym czasie sprawdzane są następujące elementy:
-sprawdzanie luzów w zawieszeniu i w układzie kierowniczym
– praca skrzyni biegów
– praca i zachowanie silnika w trakcie przyspieszania, hamowania, normalnej jazdy
– kontrola układu hamulcowego

 

Sprawdzenie auta poprzez podpięcie pod komputer diagnostyczny. Sprawdzenie błędów silnika, kontrola   poszczególnych układów w aucie, test poduszek powietrznych itd.

 

 

 

Istnieje oczywiście możliwość zabrania Państwa wybranego egzemplarza na stację diagnostyczną, gdzie diagności na specjalistycznych urządzeniach określą stan zawieszenia w aucie (procentowo), ingerencji w nadwozie pojazdu, sprawdzenie auta na podnośniku, kontrola jego podłużnic itd. W przypadku zainteresowania taką usługą prosimy o kontakt.

 

Klient może w pełni polecić nam działanie aż do finalizacji transakcji, czyli podpisania umowy. W ten zakres usługi wchodzi również tzw targowanie się, czyli maksymalne obniżenie ceny wyjściowej auta. Tutaj wynagrodzeniem dla nas jest efekt działania, pobierana jest prowizja 30% od wytargowanej kwoty. Dokładamy starań by wytargowane kwoty były duże, aby jak najwięcej mogli Państwo zaoszczędzić.

 

Kolejną opcją jest odprowadzenie auta pod Państwa dom, często mniej wprawni kierowcy wolą bez emocji rozpocząć poznawanie swojego nowego auta, dlatego proponujemy aby nasz kierowca zaprowadził dane auto na wskazane miejsce. Ceny ustalane indywidualnie, ze względu na wybrany pakiet od GRATISOWEJ usługi po płatną (zależy od wybranej opcji, od odległości do miejsca zamieszkania itd).