Renault TraficRenault Trafic
Rok produkcji: 2004
Przebieg: 279 000 km
Moc silnika: 101 KM
Pojemność silnika: 1870 cm3
Paliwo: diesel
Kraj pochodzenia:DE

Tym razem mam na sprzedaż Renault Trafic’a. Samochód wyprodukowano w 2004 roku, posiada niezawodny silnik 1.9 o mocy 101 koni mechanicznych. Jest to sprawdzona konstrukcja renault na pompie wtryskowej, pozbawiona w zasadzie wad silnika montowanego później w renault wyposażonego w zasilanie paliwa common rail.

 

Samochód w bardzo ładnym stanie, wręcz wzorowym biorąc pod uwagę wiek samochodu i jego przeznaczenie. Silnik w bardzo dobrym stanie, nie ma wycieków, nie bierze oleju, odpala tak samo dobrze na zimnym i na ciepłym od tzw strzała. W silniku 3 tys km wstecz zmieniłem rozrząd i olej, ponieważ potrzebowałem go na wyjazd za granicę, a niestety nie wiedziałem kiedy ostatnio zmieniano rozrząd. Został zmieniony cały, wraz z pompą wody. Zmieniłem również olej na 10W40 (wcześniej też był zalewany półsyntetykiem.

 

Zawieszenie bez zarzutu, sztywne, ładnie wybiera nierówności, samochód pewnie się prowadzi. Hamulce super, nic nie ściąga, ręczny trzyma wzorowo, opony w porządnym stanie.

Co ważne-samochód jest bezwypadkowy, zatem nie ma niespodzianek związanych z kiepskim poskładaniem po wypadku.

Drzwi tylne skrzydłowe, boczne przesuwne, paka wyciszona wykładziną (co pozwala również utrzymać czystość).

Samochód bez zastrzeżeń przeszedł w czerwcu badanie techniczne, zatem kolejne jest w czerwcu 2016 roku, OC jest do listopada.

Wyposażenie:

-6 biegowa skrzynia

-wspomaganie kierownicy

-regulowana kolumna kierownicy

-centralny zamek

-ABS

-elektryczne szyby

-radio

Samochód gotowy do trasy i pracy. ZAPRASZAM.

CENA  17 900 zł

STATUS OFERTY:

AKTUALNY