parkowanie Takie oto cudo znalazłem za wycieraczką swojego samochodu…Notatka jak notatka, nakazująca zaparkowanie „po ludzku” czyli jak?Że w sensie że w bok czy o co chodzi?Bo zaparkowałem normalnie, czyli wjechałem w miejsce między samochodami, które było jako jedyne dostępne na tym parkingu tamtego dnia, a że po rozjechaniu się ludzi do pracy tudzież innych czynności moje wozidło zostało przez 2-3 dni niejeżdżone, to może faktycznie niekoniecznie równo w liniach wyznaczonych stał, bo zapewne o to chodziło z tym „po ludzku”.

Ale chyba nie ma tu co drążyć tematu i wymagać zrozumienia od piszącego te słowa, bo to trzeba by odrobinę ruszyć tym co ma się pod czapką, a z tym może być problem, by przebić się przez beton. No ale cóż-cieszę się, że przynajmniej ta osoba nie jest anonimowa i podpisała się, a moja wyrozumiałość na niezrozumienie idei parkowania jest tym większa, że ta osoba ma problem z logicznym myśleniem jak również ortografią.

A dlaczego?Ano nawet podpisać się nie potrafi i robi to z błędem ortograficznym, pisze się Oślę a nie Ośle-myślę, że źrebięta osłów mogłyby czuć się urażone 🙂