Jako że piwo z motoryzacją ma wiele wspólnego, to dziś będzie parę słów o piwie. Oczywiście prawdziwy motoryzacyjny fan piwko pije po jeździe a nie w trakcie czy przed (na odwagę jak niektórzy). Dziś jednak krótki wpis na temat piwa jednej z marek tzn Ciechana, dlaczego?Ano dlatego, że chyba zakupię kilka buteleczek tego złocistego trunku dla podtrzymania marki oraz bojkotu antyakcji prowadzonej przez dwie warszawskie knajpy.

Cała sprawa rozbiła się o słowa Marka Jakubiaka, który dość stanowczo zareagował na słowa Dariusza Michalczewskiego, który stanął w obronie par homoseksualnych, Jakubiak to zripostował w ten oto sposób:

Boks podobno szkodzi i to jest niepodważalny dowód na to! wiem, że to już niemożliwe, ale życzę ci Dariuszu Mamusi z fujarką zamiast piersi, będziesz miał co ssać!

Internety zawrzały po tym wpisie i pojawiły się takowe oto wpisy na facebookach warszawskich knajp. Cafe Kulturalna tak oto komentowała te słowa

culturalna

 

natomiast inna warszawska knajpka wyraziła swoje poglądy w taki oto sposób, że chciała wylać cały zapas piwa Ciechan i zrezygnować z tej marki u siebie, tworząc dziś o 19 widowisko „lania Ciechana”

warzenie

Jednak chyba sprawy się troszkę pozmieniały, bo pojawił się kolejny wpis:

warzenie1

no cóż… Mi nasuwa się tylko jedno na myśl, że ludzie nie potrafią rozgraniczyć swoich poglądów od interesów. Takie załatwienie sprawy nie uważam za mądre, aczkolwiek z pewnością wzrośnie odsetek par homoseksualnych odwiedzających te lokale.

Ja osobiście nie mam nic do par homoseksualnych, niech sobie żyją gdzieś tam obok nas, ale niech nie narzucają nam swojej ideologii w taki sposób, że żądają np równych praw do adopcji i wychowania dzieci.

Moje zdanie jest takie, że owszem-czemu nie, niech wychowują dzieci, tylko najpierw niech je sobie zrobią. Gdyby matka natura chciała by dzieci miały dwie mamusie lub dwóch tatusiów to by było to możliwe. Osobiście nie chciałbym by moje dziecko w szkole miało jakąkolwiek wątpliwość czy modelowa rodzina to Ojciec, Matka+Dzieci, czy np Dwóch tatusiów. Bo ostatnio jest jakieś dziwne przyzwolenie i poklask mediów dla brodatych bab, facetów z malowanymi paznokciami w sukienkach i innych dziwactw. Do czego zmierza ten świat???

Na zdrowie dla wszystkich myślących normalnie

ciechan-wyborne-piwo-500ml-Full