Postanowiłem zorganizować pierwszy konkurs motoryzacyjny 🙂

Konkurs dedykowany jest dla wszystkich maniaków motoryzacyjnych posiadających 4 kółka. Czy jest trudny?A to zależy…Z pewnością niektórych zmusi do odkurzenia w myślach tak odległych już czasów, inni znowu może zmagają się akurat teraz  z „tym”. Ale do rzeczy…

konkurs motoryzacyjnyZasady:

1. Zasubskrybowanie tego bloga (można to zrobić rejestrując się tutaj bądź przy wpisywaniu komentarza odfajkować „Zapisz mnie do listy mailingowej”-obiecuję nie słać spamu zbyt często)

2. Polubienie Funpage na Facebooku -jeśli ktoś nie ma to trudno, nie będzie to warunkiem koniecznym, ale w tzw „dobrym tonie” w myśl zasady WY mi, JA wam.

3. Powiadomienie o konkursie jak największą ilość znajomych-minimum 2 znajomych (sposobów są dziesiątki od umieszczenia na tablicy facebooka, poprzez komunikatory, czy maila, fora na których jesteście itd).

4. W komentarzu poniżej opisać następujący temat (uwzględniając markę i model) „Mój pierwszy samochód. Kocham czy nienawidzę?”

Dla niektórych będzie opis w czasie przeszłym, dla niektórych teraźniejszym-jeśli ktoś nie ma jeszcze samochodu własnego-musi wykazać się kreatywnością w czasie przyszłym .

Treści zapewne będą brutalne, mrożące krew w żyłach czy powodujące spazmy śmiechu, dlatego też wygrają najciekawsze wpisy. Jeśli ktoś nie ma poczucia humoru śmiało może pisać tak jak czuje, takie wpisy nie będą dyskwalifikowały uczestnika.

Mocnych słów proszę unikać, chyba że na potrzeby rymu, bądź sytuacja tego wymaga, traktujmy to jako zabawę.

Z racji, że bloga odwiedza jeszcze dość niska liczba użytkowników myślę, że czas trwania konkursu będzie do końca sierpnia, czyli do 31.08.2013r można wpisywać komentarze, które będą brały udział w konkursie, po tym terminie nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, a nagrody mam nadzieję osłodzą kończące się wakacje i lato.

A właśnie…NAGRODY 🙂

a więc tak…długo się zastanawiałem czym obdarować Was za poświęcony czas na udział, chciałem by to było coś praktycznego a zarazem związanego z motoryzacją, dlatego też postanowiłem że:

Miejsce 1NAWIGACJA SAMOCHODOWA
Miejsce 2PENDRIVE „motoryzacyjny” W KSZTAŁCIE KARTY KREDYTOWEJ

Miejsce 3KOSMETYK SAMOCHODOWY (zapach, koncentrat płynu do spryskiwaczy, szampon, plak tudzież jakaś pianka do czyszczenia tapicerki) tutaj z wygranym ustalimy mailowo.

Prawda, że fajne te nagrody wymyśliłem?

Jeśli zapomniałem o czymś lub coś jest niejasne-Wybaczcie, jest to pierwszy konkurs organizowany przeze mnie. Za to mogę obiecać, że jak frekwencja będzie dobra, to nie będzie to koniec.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEJ ZABAWY.